#1 2008-09-10 21:25:23

Artewerrt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-10
Posty: 5
Punktów :   

SKLADKI ODKIEDY WPROWADZAMY???

Jako ze mamy coraz wyzsze lv i wiekszosc z nas zbliza sie do magicznego 52lv. Zaczynamy myslec o sprzecie B. NIestety malo kto sam jest w stanie sobie pozwolic na zakup setu B lub Bizu a nie wspominajac o broni. Ztad tez moj pomysl wprowadzenia skladek.

Proponuje zeby skladki na poczatku skladaly sie z 2 czesci a pozniej wprowadzmy 3 czesc skladki.

Pierwsze dwie czesci skladki to Adena i MAterialy. trzecia czesc skladki bedzie Ancient adena ale o tym pomyslimy jak sie wszyscy w Bsety wyzbroimy

Skladki obowiazuja wszystkich zadeklarowanych klanowiczow ktorzy maja 2 profesje (czyli zielony kwadracik przy nicku w grze )

Skladka bedzie wynosic 10K razy Lv postaci czyli ktos na 45lv placi 45.000 adeny.
nie jest to duzo kasy ale zawsze cos. skladka taka bedzie zbierana raz w tygodniu przez skarbnika, ktorego wybierzemy przez glosowanie.

Druga czesc skladki czyli Materialy bedzie zbieral jeden z Kowali ten najbardziej Online Badz rownierz skarbnik. Skladka ta bedzie zbierana rownierz raz w tygodniu i bedzie DOBROWOLNA ale pamietajcie ze ten kto da najwiecej materialow bedzie wynagrodzony


To tyle apropo skladek. piszcie c oonich myslicie. to jest tylko wstepny zarys projektu ktory trzeba na pewno jeszcze dopracowac. ale prosze was tez o pospiech bo musimy jak najszybciej zaczac dzialac.


Pozdro Art

Offline

 

#2 2008-09-10 22:29:20

Bradley

Administrator

9723958
Call me!
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: SKLADKI ODKIEDY WPROWADZAMY???

Art to nawet niezly pomysł ale bardziej wnerwia mnie to ze zaczynasz sie zabardzo żądzić.
Ustalasz zasady choć nikt z nas niedał ci takiego prawa. O ile dobrze pamiętam to VCL jest Lilli oraz Abysbaton.

Ale pomysł był niezły

Pozdr Rikku

Offline

 

#3 2008-09-10 22:44:14

Artewerrt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: SKLADKI ODKIEDY WPROWADZAMY???

To tylko plany nie podejmuje zadnych decyzji ani nie przejumje wladzy bo nie oto mi chodzi, zle mnie odebrales. A o skladkach  juz dawno chcialem z Toba pogadac ale nie bylo jak.

Ostatnio edytowany przez Artewerrt (2008-09-10 22:47:59)

Offline

 

#4 2008-09-10 23:04:20

Bradley

Administrator

9723958
Call me!
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: SKLADKI ODKIEDY WPROWADZAMY???

Wątek przeniesiony z powodu zlej lokalizajci.
Sory za utrudnienia i pozdr od Rikku

Offline

 

#5 2008-09-11 15:14:23

DarkCelulit

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: SKLADKI ODKIEDY WPROWADZAMY???

Ja jestem za.. to naprwde niezly pomysly zeby tylko ludzie potrafili sie do niego dostosowac..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.potterharryfan.pun.pl www.ziolo-thc.pun.pl www.danji.pun.pl www.esa.pun.pl www.ewosih-forum.pun.pl